ERZURUM'DA 2 ŞEHİDİMİZ VAR YASTAYIZ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Erzurum’un Şenkaya ilçesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Doğan Akgöbek ve Jandarma Uzman Onbaşı Şükrü Şahin, Erzurum Hava Meydan Komutanlığı’nda düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.

ERZURUM'DA 2 ŞEHİDİMİZ VAR YASTAYIZ

 ERZURUM'DA 2 ŞEHİDİMİZ VAR YASTAYIZ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Erzurum’un Şenkaya ilçesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Doğan Akgöbek ve Jandarma Uzman Onbaşı Şükrü Şahin, Erzurum Hava Meydan Komutanlığı’nda düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
Erzurum’un Şenkaya ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarına karşı yürütülen operasyonlar sırasında çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu. Jandarma birliklerince bölücü terör örgütü mensuplarına karşı yürütülen operasyonlarda Erzurum’un Şenkaya ilçesi ile Ardahan’ın Göle ilçesi sınırı arasında kalan Akşar ve Karıncadüzü mevkileri arasında bir grup teröristle çatışma çıktı. Açılan ilk ateşte 2 asker şehit oldu.
Şehitler için Erzurum Hava Meydan Komutanlığı’nda tören düzenlendi. Törene Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Ak Parti milletvekilleri İbrahim Aydemir ve Zehra Taşkesenlioğlu, 9. Kolordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay ve askeri erkan katıldı. Şehitlerin öz geçmişlerinin okunması ve duaların ardından şehitlerin naaşları askeri uçağa konuldu. Şehitlerden Jandarma Uzman Onbaşı Doğan Akgöbek’in cenazesi Hatay’a, Jandarma Uzman Onbaşı Şükrü Şahin de Eskişehir’e gönderildi.
Öte yandan Hava Meydan Komutanlığı’nda düzenlenen törene sadece AA ve TRT alınırken, diğer gazetecilerin töreni takip etmelerine izin verilmedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 10:27
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273