banner164

Dolaylı'yı mamur hale getirdik

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Dolaylı Mahallesi'nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Dolaylı'yı mamur hale getirdik
banner232

Dolaylı Mahallesi Muhtarı Ali Faik Şenel ile birlikte Dolaylı Merkez Camii ve Dolaylı İlkokulu bahçesinde yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Genç'e vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.  
"HALKIMIZ HİÇBİR HİZMETİ KARŞILIKSIZ BIRAKMIYOR"
Başkan Genç, Dolaylı Mahallesi'nde geçen yıl 6 km kuru beton yol çalışması ile 1 km uzunluğunda sulu beton yol çalışması yaptıklarını söyledi. Başkan Genç, "Dolaylı Mahallesi, Ortahisar'ımızın en güzel mahallerinden... Tarıma elverişli arazilerin bol olduğu bir mahallemiz.. Göreve geldiğimiz günden itibaren bütün mahallelerimizin sorunlarıyla yakından ilgilendik. Bu kapsamda Dolaylı'ya da birçok hizmet yaptık. Sadece geçen yıl 6 km kuru beton yol ile 1 km uzunluğunda sulu beton yol çalışması yaptık. Ayrıca Elmalık mevkiinde 5 km yol genişleme ve asfaltlama çalışması yaptık. Dolaylı Mahallemizin bir önceki muhtarı Selami Durmuş ve şimdiki Muhtarımız Ali Faik Şenel ile çok güzel çalışmalarımız oldu. Dolaylı İlköğretim Okulumu ile Dolaylı Merkez Camii bahçesi ve etrafında yapılan altyapı çalışmalarını ve çevre düzenlemelerini inceledik. Çok güzel, vatandaşlarımızın memnun kaldığı bir çalışma olmuş. Mahallemiz daha mamur, daha düzenli ve güzel bir hale geldi. Mahalleliler de yapılan çalışmalarla ilgili memnuniyetlerini ifade ettiler. Halkımız yapılan hiçbir hizmeti karşılıksız bırakmıyor. Buraya adım attığımızdan itibaren mahallelilerin sıcak ilgisi ve muhabbetiyle karşılaştık. Bu bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Bir kez daha kendilerine bu samimiyetlerinden ve candan sevgilerinden ötürü teşekkür ediyorum." dedi.
"GERÇEK ANLAMDA HİZMETE KAVUŞTUK"
Dolaylı Mahallesi Muhtarı Ali Faik Şenel ise yapılan çalışmalar neticesinde mahallenin birçok altyapı sorununun çözüldüğünü kaydetti. Muhtar Şenel, "Başkanımız Ahmet Metin Genç ile birlikte mahallemiz gerçek anlamda hizmete kavuştu. İlk defa bu kadar hizmet aldığımız bir döneme şahit oldum. Bu kadar yoğun hizmetin yapıldığı bir dönem daha önce yaşamadım. Bundan önce de hizmetler oluyordu ama bunların devamı gelmiyordu. Zaten mahallemizi gezip, gördüğünüz zaman yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten de mahallelerimizle çok ilgililer... Vatandaşlara hizmet etmeyi hakiki anlamda kendilerine dert edinmişler..." dedi.  

 
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273