banner164

DİKİB’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulunu 7 Mayıs 2018 tarihinde makamında ziyaret eden Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sn. Hüseyin ŞANVERDİ, Yönetim Kurulu Başkanı Saffet KALYONCU ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü. Yeni yönetim kuruluna seçilmeleri nedeniyle tebriklerini ve önümüzdeki 4 yıllık faaliyet döneminde başarı dileklerini ileten ŞANVERDİ, yeni dönemde önceki dönemlerde olduğu gibi DKİB ile yoğun iş birliktelikleri içinde olmayı arzu ettiklerini ve bu yönde Birliğin Gümrük, Ticaret ve İhracat anlamında bütün projelerinde kendileri ile eşgüdüm içerisinde çalışarak destek sağlayacaklarını ifade etti. Trabzon, Artvin, Rize ve Gümüşhane illerinin faaliyet alanı içinde bulunduğu Doğu Karadeniz Bölgemizin dış ticaretine yön veren Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkanı Sn. KALYONCU, Sn. ŞANVER’in ziyaretleri vesilesiyle duydukları memnuniyeti ifade ederek kendilerine şükranlarını iletmiş, ziyaret vesilesiyle bölge ekonomimizdeki gelişmeler ve ihracata yoğun olarak konu olan sektörler başta olmak üzere genel anlamda bölge dış ticaretimizin güncel durumuna ilişkin istişarelerde bulunarak, önümüzdeki faaliyet programı çerçevesinde Yönetim Kurulu olarak hayata geçirilmesi planlanan projeler ve gelecek projeksiyonları hakkında bilgiler vermişlerdir.

DİKİB’e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner232

DİKİB’e Hayırlı Olsun Ziyareti 

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulunu 7 Mayıs 2018 tarihinde makamında ziyaret eden Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sn. Hüseyin ŞANVERDİ, Yönetim Kurulu Başkanı Saffet KALYONCU ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
 
Yeni yönetim kuruluna seçilmeleri nedeniyle tebriklerini ve önümüzdeki 4 yıllık faaliyet döneminde başarı dileklerini ileten ŞANVERDİ, yeni dönemde önceki dönemlerde olduğu gibi DKİB ile yoğun iş birliktelikleri içinde olmayı arzu ettiklerini ve bu yönde Birliğin Gümrük, Ticaret ve İhracat anlamında bütün projelerinde kendileri ile eşgüdüm içerisinde çalışarak destek sağlayacaklarını ifade etti.
 
Trabzon, Artvin, Rize ve Gümüşhane illerinin faaliyet alanı içinde bulunduğu Doğu Karadeniz Bölgemizin dış ticaretine yön veren Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkanı Sn. KALYONCU, Sn. ŞANVER’in ziyaretleri vesilesiyle duydukları memnuniyeti ifade ederek kendilerine şükranlarını iletmiş, ziyaret vesilesiyle bölge ekonomimizdeki gelişmeler ve ihracata yoğun olarak konu olan sektörler başta olmak üzere genel anlamda bölge dış ticaretimizin güncel durumuna ilişkin istişarelerde bulunarak, önümüzdeki faaliyet programı çerçevesinde Yönetim Kurulu olarak hayata geçirilmesi planlanan projeler ve gelecek projeksiyonları hakkında bilgiler vermişlerdir.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260