banner277

Cora Gümüşhane’den misafirlerini ağırladı

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen ve Özkürtün Belediye Başkanı Yakup Turgut, ilçe başkanları ve yöneticilerini TBMM’de ağırladı. Belediye başkanlarının ilçelerine dair taleplerini dinleyen Cora, her konuda desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.

Cora Gümüşhane’den misafirlerini ağırladı
banner232

Milletvekili Cora, yaptıkları görüşme ile ilgili olarak, “Ortak sorunlara birlikte çözüm getirmek için istişare eyledik. Bölgesel taleplerin değerlendirilmesini, sürecini ve takibini görüştük. İşte birliği ve gönülden birlikteliği tercih ederek samimiyetle çalışmaya ve milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.
 
***
 
Adlı’dan Düzköy
için yatırım talebi
 
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara ile birlikte Tapu Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı’yı ziyaret etti. Milletvekili Cora Tapu Kadastro Genel Müdürü Adlı’ya, Düzköy ilçesinde kadastro çalışması yapılmayan mahallelerle ile ilgili yatırım talebini ilettiklerini söyledi.
 
********-
 
Ali Aydın ile
Suver’i ziyaret ettiler
 
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılığı görevine atanan Köprübaşılı Hasan Suver'i ziyaret etti. Cora gerçekleştirdikleri ziyarette Hasan Suver’e Köprübaşı ilçesiyle ilgili projeler hakkında bilgilendirdiklerini ifade ederek, “Değerli Bakan Yardımcımıza görevinde başarılar dileriz” dedi.


 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273