banner277

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu"sen heralde yağli yedun dilin gayay yada çok hizli goşaysun""

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden gazeteye protesto .

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu"sen heralde yağli yedun dilin gayay yada çok hizli goşaysun""
banner232

Hacisalihoğlu açıklamasında ;Yunanistan 'ın demokratie  gazetesinin başlığı  olan bu haberle alakalı söylemekten gurur duyarım ki ,bizler bu cumhuriyetin ve bu topraklarin  ebedi savunucusu CUMHURİYET  HALK PARTILILER  olarak içerde ne kadar farklı düşünsek te siyaseten yarışsak ta bu ülkenin Cumhurbaşkanı’na hakareti asla kabul edemeyiz.Bizim için o makam  ulu önder ATATÜRK’ün makamıdır saygındır Cumhuriyet’le eşdeğerdir. O gazete palavrası ve onun arkasına sığınanlar  bu sözleri fazlasıyla iade ediyorum. 

Ancak unutmamak gerekir ki yıllardır sistematik olarak Cumhuriyet  ve ATATÜRK  aleyhine yapılan saldırılara ve saldıranlara ses çıkarmayan hükümet de bu vb girişimlerin  önünü  açmıştır.

Eğer sizler keske yunan kazansaydı  diyenlere, Lozan hezimettir diyenlere  gerekli cevabı verseydiniz  bugün bu rezilliği ülke olarak yaşamamış olurduk.

Yunan medyasina trabzon usulü  hatırlatmak isterim ki "" sen heralde yağli  yedun dilin gayay yada  çok hizli  goşaysun""

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273