banner164

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sürmene Deniz Kuvvetleri Üssü İçin Geldi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Bir dizi ziyaret ve programı gerçekleştirmek üzere akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u Trabzon Havalimanında sade bir şekilde karşılandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sürmene Deniz Kuvvetleri Üssü İçin Geldi
banner232

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sürmene Deniz Kuvvetleri Üssü İçin Geldi 

Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 

Bir dizi ziyaret ve programı gerçekleştirmek üzere akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u Trabzon Havalimanında sade bir şekilde karşılandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık,Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik,daire amirleri ve partililer karşıladı. 

SÜRMENE KURULACAK DENİZ KUVVETLERİ ÜSSÜ'NDE İNCELEME YAPACAK 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'nin geçtiğimiz gün açıkladığı gibi Sürmene Limanında kurulacak olan 600 Personelli Deniz Kuvvetleri Üssü'nü yerinde görmek ve birdizi temaslarda bulunmak için Trabzon'a geldi. Bakan Kurum geceyi Trabzon'da geçirdikten sonra Sabahleyin ilk olarak Trabzon Valiliğindeki toplantıya katılacak ,Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum daha sonra bir dizi temaslarda bulunduktan sonra Sürmene'ye geçerek Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Sürmene Limanında kuracak olduğu Deniz Üssü'nü yerinde inceleyecek. Bakan Kurum'un Ak Parti Trabzon İl Başkanlığında Basın Mensuplarının karşısına geçtikten sonra akşam Trabzon'dan ayrılması bekleniyor. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160