banner164

Çebi Tebrikleri Kabul Etmeye Devam Ediyor

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Cumhur İttifakı Ak Parti Ortahisar Belediye Meclis üyesi olarak girdiği Ortahisar Belediyesinde vermiş olduğu müthiş çalışmanın karşılığını görüyor.

Çebi Tebrikleri Kabul Etmeye Devam Ediyor
banner232

Çebi Tebrikleri Kabul Etmeye Devam Ediyor 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 
Cumhur İttifakı Ak Parti Ortahisar Belediye Meclis üyesi olarak girdiği Ortahisar Belediyesinde vermiş olduğu müthiş çalışmanın karşılığını görüyor. Geçmiş dönemde ve 31 Mart seçimlerinde Başkan Ahmet Metin Genç'in en yakın çalışma arkadaşı olan gece gündüz demeden çalışmaları başarı ile sürdüren Selahattin Çebi Başkan Genç'in taktiri ile Ortahisar Belediye Başkan Yardımcılığına geldi. Başkan Genç ,Ortahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünü Çebi'ye bağladı.   

ÇEBİ ; SANAT YAPILARI ARTIK DOĞA DOSTU ÖRNEK OLACAK ; 
Ortahisar Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Selahattin Çebi ,Deliklitaş'taki Fen İşleri'ndeki makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Makamında ziyaret ettiğimiz Çebi 'ye yapılan ziyaretler ve gösterilen yakın ilgiye şahit olduk. Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi ,çok işimiz var Trabzon ve Ortahisar ilçesinden ibaret değiliz bölgenin en büyük Belediyesiyiz halkımıza hizmet borcumuz var acilen çalışmaya başlamamız lazım . Sanat yapılarını artık alışılmışın dışında Doğa dostu ,hayvan dostu ve çevre dostu yapılacak çevre il ve ilçelere örnek olacağız dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 20:27
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273