BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZORLUOĞLU, HAL ESNAFI İLE DERTLEŞTİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Toptan Balık Hali ve Trabzon Toptan Sebze ve Meyve Halinde incelemelerde bulundu. İlk olarak Balık Halinde esnaflarla durum değerlendirmesi yapan Zorluoğlu, Trabzon Balık Halini, deniz kenti Trabzon’a yakışır hale getireceklerini söyledi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZORLUOĞLU, HAL ESNAFI İLE DERTLEŞTİ
banner232

İncelemelerinin ardından yaptığı değerlendirmede, Balık Halinin Trabzon’a yakışmadığını kaydeden Zorluoğlu, “Burada geniş kapsamlı bir çalışma yapmamız gerekiyor. Trabzon gibi önemli bir deniz kentine böyle bir hal yakışmıyor. Ancak detaylı çalışmalarımız zaman alacağından önce küçük dokunuşlarla acil ihtiyaçlara çözüm bulabiliriz. Bu konuda esnaflarımızın huzurunda birim amirlerimize gerekli talimatı veriyorum. Acil sorunları kısa sürede çözeceğiz. Sonrasında da burayı Trabzon’umuza ve esnaflarımıza yakışır hale getireceğiz” dedi

Toptan Balık Halinin ardından Toptan Sebze ve Meyve Halini ziyaret eden Zorluoğlu, halde bulunan 63 işyerini tek tek gezerek esnaflarla sohbet etti. Temaslarının ardından yaptığı değerlendirmede, hal esnaflarının açılış/kapanış saatlerinden memnun olmadığını dile getiren Zorluoğlu, şunları kaydetti: “Buraya geldik, esnaflarımızın sorunlarınızı yerinde görmek istedik. En büyük sorun olarak, halin açılış ve kapanış saatlerinden memnun olmadığınızı biliyorum. Bu konuda da gerekli çalışmalarımızı yapacağız. Bizler belediye olarak Trabzon’un güzelleşmesi, esnafımızın, toptancılarımızın kazanması ve halkımızın kaliteli hizmet alması için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız.”

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun, Toptan Balık Hali ile Toptan Sebze ve Meyve Halinde gerçekleştirdiği temaslarda, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur ve ilgili birim amirleri hazır bulundu.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273