banner277

BAYIRBUCAK'TA ŞEHİT EDİLEN MHP'Lİ KÜÇÜK EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ'NDE DEFNEDİLDİ

Haber ; Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com Türkmenlere Yardım için Türkmendağı bölgesine giden MHP Fatih İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük'ün Esad ve Rus uçaklarının hava bombardımanı sırasında şehit oldu.

BAYIRBUCAK'TA ŞEHİT EDİLEN MHP'Lİ KÜÇÜK EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ'NDE DEFNEDİLDİ

 MHP FATİH İLÇE BAŞKAN YARD.İBRAHİM KÜÇÜK'ÜN CENAZESİNİ CÜBBELİ AHMET EFENDİ KILDIRDI 

Haber ; Tarkan Yusuf Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 BAYIRBUCAK'TA ŞEHİT EDİLEN MHP'Lİ KÜÇÜK EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ'NDE DEFNEDİLDİ 

Türkmenlere Yardım için Türkmendağı bölgesine giden MHP Fatih İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük'ün Esad ve Rus uçaklarının hava bombardımanı sırasında şehit oldu.
 
Türkmen Dağı'na iki ay önce gönüllü olarak giden İbrahim Küçük, katil rejim ve Şii paramilit çetelere karşı destansı mücadele veren Türkmen birliklere insanı yardım sağlıyordu.
MHP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük, Suriye'de Türkmen Dağı bölgesinde hayatını kaybetti.

MHP'den yapılan açıklamada, Türkmen Dağı'na iki ay önce gönüllü olarak gittiği belirtilen İbrahim Küçük'ün, meydana gelen bir saldırıda yaşamını yitirdiği, çalışmalar sonucunda cenazeye ulaşıldığı ifade edildi. 

Türkmen Dağı'nda hayatını kaybeden Küçük'ün cenazesi Bu gün 27.01.2016 Çarşamba ikindi namazına müteakip Fatih Camii'nde Cübbeli Ahmet Hoca tarafından kılınan Cenaze namazına binlerce vatandaş ve MHP 'liler katıldı. Cenaze Namazından sonra Aile Kabristanlığına defnedildi. 
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 23:44
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273