banner277

Başkanlar İki Aileyi Barıştırdı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım iki ailenin arasındaki husumetin bitmesi için aracı oldular . Beşikdüzü İlçesinin iki kıymetli evladı Halit GÜNDOĞDU ve Doğukan ZIP arasındaki kırgınlığı ortadan Kaldırmak için bir araya gelen başkanlar hayırlı bir işe imza attılar. Barışma sonrası Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman şu açıklamayı yaptı. Ataman açıklamasında :Ak Parti İl Başkanı Sayın Haydar REVİ Bey ve MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı TARIM Bey'in teşrifleri ile Beşikdüzü İlçemizin iki kıymetli evladı Halit GÜNDOĞDU ve Doğukan ZIP arasındaki kırgınlığı ortadan kaldırdık. İl Başkanlarımıza ve bizleri kırmayan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

Başkanlar İki Aileyi Barıştırdı
banner232

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım iki ailenin arasındaki husumetin bitmesi için aracı oldular .

Beşikdüzü İlçesinin iki kıymetli evladı Halit GÜNDOĞDU ve Doğukan ZIP  arasındaki kırgınlığı ortadan Kaldırmak için bir araya gelen başkanlar hayırlı bir işe imza attılar.
Barışma sonrası Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman şu açıklamayı yaptı.


Ataman açıklamasında :Ak Parti İl Başkanı Sayın Haydar REVİ Bey ve MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı TARIM Bey'in teşrifleri ile Beşikdüzü İlçemizin iki kıymetli evladı Halit GÜNDOĞDU ve Doğukan ZIP  arasındaki kırgınlığı ortadan kaldırdık. İl Başkanlarımıza ve bizleri kırmayan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273