banner230

Başkan Zorluoğlu’ndan Müftülüğe Tebrik Ziyareti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 01-07 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla İl Müftüsü Osman Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Zorluoğlu’ndan Müftülüğe Tebrik Ziyareti
banner232

Başkan Zorluoğlu, İl Müftülüğünü ziyaretinde, müftü yardımcıları Muhammet Suiçmez, Melek Menteşe ve Hadi Keskin’in yanı sıra, Ortahisar İlçe Müftüsü Selami Bağcı ve Personel İdari Mali İşler Müdürü Mahmut Aydın’ın da hazır bulunduğu ortamda, Müftü Aydın nezdinde, Trabzon’daki tüm din görevlilerinin haftasını kutladı. 

Müftülüğün, Trabzon Büyükşehir Belediyesi uhdesindeki hizmetlerden faydalanma taleplerine imkânlar dâhilinde seve seve her türlü destek ve kolaylığı sağlayacaklarını belirten Başkan Zorluoğlu, Trabzon merkez ve ilçelerinde önümüzdeki süreçte din hizmetlerinin daha iyi şartlarda verilebilmesi adına yapılabilecek yeni çalışmalar hakkında da müftülük yönetimiyle istişarelerde bulundu. 

İl Müftüsü Osman Aydın ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederken personeli adına teşekkürlerini sunduğu ve görevinde başarı dilediği Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na günün anısına Diyanet İşleri Başkanlığı yayını ilmihal hediye etti.

h

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273