Başkan Zorluoğlu’ndan İzlanda Maçı Daveti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu A Milli Takımın Euro 2020'ye katılmak için oynayacağı İzlanda maçı ile ilgili dikkat çeken bir adım attı. Trabzon Meydan Parkı'na dev bir ekran kurulacağını ifade eden Zorluoğlu "Sevgili hemşehrilerim, Milli Takımımızın akşam İzlanda karşısındaki mücadelesini Meydan Parkı'nda dev ekranda izlemeye ne dersiniz? Coşku ve heyecanımızla rövanş maçında ev sahipliği için en uygun şehrin de Trabzon olduğunu göstereceğiz. " dedi. Sevgili hemşehrilerim, Milli Takımımızın akşam İzlanda karşısındaki mücadelesini Meydan Parkı'nda dev ekranda izlemeye ne dersiniz?

Başkan Zorluoğlu’ndan İzlanda Maçı Daveti
banner232

Başkan Zorluoğlu’ndan İzlanda Maçı Daveti 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu A Milli Takımın Euro 2020'ye katılmak için oynayacağı İzlanda maçı ile ilgili dikkat çeken bir adım attı.
Trabzon Meydan Parkı'na dev bir ekran kurulacağını ifade eden Zorluoğlu "Sevgili hemşehrilerim, Milli Takımımızın akşam İzlanda karşısındaki mücadelesini Meydan Parkı'nda dev ekranda izlemeye ne dersiniz?  
Coşku ve heyecanımızla rövanş maçında ev sahipliği için en uygun şehrin de Trabzon olduğunu göstereceğiz. " dedi. 
Sevgili hemşehrilerim, Milli Takımımızın akşam İzlanda karşısındaki mücadelesini Meydan Parkı'nda dev ekranda izlemeye ne dersiniz?

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 23:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273