Başkan Üstün”21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü”nü Kutladı

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Üstün”21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü”nü Kutladı
banner232

Üstün ;21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Kamu yararını gözeterek üstün gayretle çalışan değerli basın mensuplarımız, evrensel bir mesleği onurlu bir şekilde icra etmektedirler. Basın özgürlüğünün yanı sıra, kamu vicdanının da yılmaz savunucu olan gazetecilerimizi bir kez daha kutluyorum.

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde ve sonrasında büyük bir basiret gösteren yerli ve millî basınımızı, bu olayda büyük bir vatanseverlik göstererek vatandaşlarımızın haber alma hakkını fedakârca sağladıkları için kutluyorum ve teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca ilk andan beri vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunan Sürmene ve Trabzon’un darbe girişimine karşı dik duruşunu dünyaya servis eden Trabzonumuzun Güzide Gazetecilerine şahsım ve milletimiz adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum.

Basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak ülkemizdeki, bölgemizdeki ve ilimiz Trabzon’daki gelişmeleri, halkımızla paylaşma yolunda gece gündüz demeden emek harcayarak; ilimizin ve ilçelerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif görev alan, tüm kıymetli basın mensuplarımızın “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, saygılarımı ve muhabbetlerimi sunarım.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273