banner164

Başkan Üstün, Polis Haftasını Kutladı

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, 4-10 Nisan Polis Haftası münasebeti ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Üstün, Polis Haftasını Kutladı
banner232

Başkan Üstün, Polis Haftasını Kutladı 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, 4-10 Nisan Polis Haftası münasebeti ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.
Her türlü zorluğa göğüs gererek can ve mal güvenliğimizin sağlanması için büyük görevler üstlenen Emniyet Teşkilatımızın 174. yıl dönümünü kutlayan Belediye Başkanı Rahmi Üstün , Türk Polisinin toplumun güven ve takdirini kazandığını kaydetti.
Emniyet Teşkilatının 174. yıl dönümü münasebeti ile ilgili bir kutlama mesajı yayınlayan Sürmene İlçe Belediye Başkanı Rahmi Üstün , “174 yıldan bu yana eğitimli personeli ile günümüz teknolojisine ayak uydurarak, ülkemizin en başarılı kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında, göz dolduran bir kurum olmuştur. Devletimizin, milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Türk Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz” dedi. 
Üstün, “Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 4-10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum. Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek, şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz ve görevleri başında olan tüm polislerimize aileleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyorum.” dedi

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160