banner164

Başkan Üstün Mazbatasını Aldı ,Dualarla Görevine Başladı

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün 31 Mart 20019 seçimleri sonrası, 8 Nisan 2019 Pazartesi (Bugün) mazbatasını alarak yeni dönemde görevine başladı.

Başkan Üstün Mazbatasını Aldı ,Dualarla Görevine Başladı
banner232

Başkan Üstün Mazbatasını Aldı ,Dualarla Görevine Başladı

Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

  Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün 31 Mart 20019 seçimleri sonrası, 8 Nisan 2019 Pazartesi (Bugün) mazbatasını alarak yeni dönemde görevine başladı.

 Rahmi Üstün Cumhur İttifakı Sürmene Belediye Başkan Adayı olarak girdiği 31 Mart Yerel Seçimlerinde % 55'lik bir oy oranı ile yeniden Sürmene Belediye Başkanı seçilmişti.  Sürmene'ye 5 yıl daha Belediye Başkanlığı yapacak olan Üstün Mazbatasını almak için Sürmene Adliyesine Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu,MHP Sürmene İlçe Başkanı Hamit Küçükali,Ak Parti Sürmene İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Küçükali ve Belediye Meclis Üyeleri ile geldi. Başkan Üstün Mazbatasını alkışlar arasında aldı toplu fotoğraf çektirdikten sonra Sürmene Belediye Başkanlığına yolcu edildi. Sürmene Belediye Binası önünde beklemekte olan Belediye çalışanları ve partililer Başkan Üstün'ü alkışlar ve Çiçeklerle karşıladı . Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Dualar eşliğinde girdiği Makamında ziyaretçilerini  kabul etmeye devam etti. Başkan Üstün'e Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar Çiçek ,Çikolata ,Tatlı ve çeşitli hediyeler getirmeye devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 21:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160