banner277

Başkan Üstün Kurban Vekaletini Türk Kızılayı'na Verdi

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün her zaman olduğu gibi Kurban vekaletini Türkiye’nin göz bebeği mazlumların hamisi Türk Kızılay'ına Bağışladı

Başkan Üstün Kurban Vekaletini Türk Kızılayı'na Verdi

Başkan Üstün Kurban Vekaletini Türk Kızılayı'na Verdi  
Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Kurban Vekaletini Türk Kızılayı'na verdi.

Başkan Üstün Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Altıntaş'a Kurbanının Pakistan’da kesilmesi için vekaletini verdi.  

Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Altıntaş Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve diğer Kurban Sahiplerinin vekaletlerini yerine getirmek için Türk Kızılay ekibi ile Pakistan’a hareket etti. Pakistan nüfusunun %97’si Müslümandır .Türk Kızılay’ı Pakistan’da ayrı noktalarda kurban kesimi gerçekleştirecek ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtımını gerçekleştirecek. 
Pakistan’da 203.819.941 İnsan yaşarken bunların 8 Milyonu Açlık ve Ölüm Sınırında ve Müslüman Türk Kızılayı Dünya müslümanlarına sahip çıkmak için Kıtlık çeken ülkelerde aldığı kurban vekaletlerini profesyonel kadro ile keserek ihtiyaç sahibi müslümanlara dağıtıyor. 

Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Altıntaş;
Sürmene Belediye Başkanımız Sn. Rahmi Üstün Kurban Vekaletini Türk Kızılayı'na verdi. İlgi, alaka ve ihtiyaç sahiplerine ulaşacak olan bağışı için müteşekkiriz. Kurban Bereketi Yıl boyu yaşatıyorsan .
#HilalOlsunTürkiye dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 13:46
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273