banner164

Başkan Genç’ten TESOB’a Ziyaret

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (TESOB) ziyaret ederek, yeniden başkanlığa seçilen Metin Kara ve yönetim kurulunu tebrik etti. TESOB Başkanı Metin Kara, TESOB Yönetim Kurulu üyeleri Temel Korkmaz ve Başaran Maraba tarafından karşılanan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Yeniden başkanlık görevine seçilen Metin Kara ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına başarılı bir çalışma dönemi temenni ediyorum” dedi. Başkan Kara ise ziyareti nedeniyle Başkan Genç’e teşekkür etti.

Başkan Genç’ten TESOB’a Ziyaret
banner232

Başkan Genç’ten TESOB’a Hayırlı Olsun Ziyareti 

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (TESOB) ziyaret ederek, yeniden başkanlığa seçilen Metin Kara ve yönetim kurulunu tebrik etti.

TESOB Başkanı Metin Kara, TESOB Yönetim Kurulu üyeleri Temel Korkmaz ve Başaran Maraba tarafından karşılanan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Yeniden başkanlık görevine seçilen Metin Kara ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına başarılı bir çalışma dönemi temenni ediyorum” dedi. Başkan Kara ise ziyareti nedeniyle Başkan Genç’e teşekkür etti.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260