banner164

Başkan Genç,CHP Milletvekili İlham Özcan Aygün’ü Kınadı

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ ‘da Milletvekili ilham Özcan Aygün’ün yapmış olduğu açıklamalara Trabzon Ortahisar Belediyesi Başkanı Av. Ahmet Metin Genç sert tepki gösterdi . Genç”CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ü, Tekirdağ’da Trabzon şehri ve geçmişi adına yaptığı konuşmasından ötürü şiddetle kınıyor, şehrimizden özür dilemesini bekliyorum. İşgalci Rus ordusuna karşı 22 gün 22 saat kahramanca direnen, 24 Şubat 1918 tarihinde düşman işgalinden şerefli bir şekilde kurtulan Trabzon halkını itham etmek kimsenin haddine değildir. Trabzon, tarih boyunca hep kahramanlığı ve şerefi ile nam yapmış bir güzel diyardır. Bizim alnımız ak, tarihimiz paktır.Trabzon’un tarihini bilmeyenler Trabzon’un kadim medeniyetini bilmeyenler Trabzon ile ilgili söylemlerine dikkat edecek . Trabzon şehri Yavuz Sultan Selim’in yönettiği Kanuni’nin doğduğu Fatih’in Fethettiği ettiği Trabzon şehri ile ilgili bilmeden konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilini tüm Trabzonlulardan Özüre davet ediyorum .Sayın Milletvekili bilmeli ki Trabzon şehri Vatan , Millet Bayrak hassasiyetini en önde tutan şehirlerimizin başında gelmektedir “ifadelerini kullandı .

Başkan Genç,CHP Milletvekili İlham Özcan Aygün’ü Kınadı
banner232

Başkan Genç,CHP Milletvekili İlham Özcan Aygün’ü Kınadı 

Cumhuriyet Halk  Partisi Tekirdağ  ‘da Milletvekili ilham Özcan Aygün’ün yapmış olduğu açıklamalara Trabzon Ortahisar  Belediyesi Başkanı Av.  Ahmet Metin Genç sert tepki gösterdi .
Genç”CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ü, Tekirdağ’da Trabzon şehri ve geçmişi adına yaptığı konuşmasından ötürü şiddetle kınıyor, şehrimizden özür dilemesini bekliyorum. İşgalci Rus ordusuna karşı 22 gün 22 saat kahramanca direnen, 24 Şubat 1918 tarihinde düşman işgalinden şerefli bir şekilde kurtulan Trabzon halkını  itham etmek kimsenin haddine değildir. Trabzon, tarih boyunca hep kahramanlığı ve şerefi ile nam yapmış bir güzel diyardır. Bizim alnımız ak, tarihimiz paktır.Trabzon’un tarihini bilmeyenler Trabzon’un kadim medeniyetini bilmeyenler Trabzon ile ilgili söylemlerine dikkat edecek . Trabzon şehri Yavuz Sultan Selim’in yönettiği Kanuni’nin doğduğu  Fatih’in Fethettiği ettiği Trabzon şehri ile ilgili bilmeden konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilini tüm Trabzonlulardan Özüre davet ediyorum .Sayın Milletvekili bilmeli ki Trabzon şehri Vatan , Millet Bayrak hassasiyetini en önde tutan şehirlerimizin başında gelmektedir “ifadelerini kullandı .

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160