banner164

Başkan Genç ,Başarılı Müdür Şükür Köse’ye Sahip Çıktı

Ortahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde sürpriz bir şekilde görev değişikliği yaşanması Trabzon halkını gerdi. Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’nin yerine Ali Turan’ın atanmasına İlk tepki Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç’ten geldi . Tüm siyasiler sessizliğini korurken Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, her zaman olduğu gibi haksızlığa karşı “Başarıyı cezalandırıyorsunuz” diyerek sert çıktı.

Başkan Genç ,Başarılı Müdür Şükür Köse’ye Sahip Çıktı
banner232

Başkan Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’nin görevden alınması ile ilgili şunları söyledi: “Dört yıl önceki merkezi sınavlarda Türkiye 38’incisi olan Trabzon'umuz, 2016 yılında 23’üncülüğe, 2017 yılında ise Türkiye 7’nciliğine kadar yükselmişti. Geçtiğimiz yıl ise zirvede yer almanın haklı mutluluğunu yaşamıştık.

Şehrimizde, eğitimde beş yılda 38’inci sıradan 1’inci sıraya yükselmemizde büyük emeği olan, eğitim camiamız adına göstermiş olduğu tüm gayret ve çabalar takdire şayan olan Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şükür Köse sanki cezalandırılırcasına görevden alınıyor. 

Bu alınan karar eğitim adına çok çelişkili ve manidar bir tasarruftur. Böyle yanlış kararlarla bir yere varılamayacağı muhakkaktır. Yanlış bir karardan dönmenin de bir erdem olduğu düşüncesiyle Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un durumu yeniden değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.”

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273