banner164

Başkan Bıyık’tan İstanbul’a Çıkartma

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. İmamoğlu ile belediyecilik üzerine istişarelerde bulunan Bıyık, Yomra'ya destek istedi. Trabzonlu olan İmamoğlu, Yomra'nın gelişmesine ve eksiklerinin giderilmesine katkı vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Başkan Bıyık’tan İstanbul’a Çıkartma
banner232

İmamoğlu, kısa sürede bir heyet oluşturularak Yomra'ya ne şekilde katkı verebileceklerine dair çalışma yapılmasını istedi. Başkan Bıyık, Yomra halkı adına teşekkür ettiği İmamoğlu'nu Yomra'ya davet etti. İmamoğlu, Yomra Belediye’sini ziyaret etmekten mutluluk duyacağını ifade etti. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İstanbul çıkarmasında ayrıca Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTAÇ A.Ş. Genel Müdürü, Gümüşhane eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali Sukas, İstanbul Yomralılar Derneği Başkanı Ali Şahin ve Arnavutköy Trabzonlular Derneği'ni ziyaret etti.

YOMRA'MIZ CİDDİ KAZANIMLAR ELDE EDECEK

İstanbul'daki temaslarının ardından Yomra'ya dönen Başkan Bıyık, ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede Yomra için çok faydalı temaslarda bulunduklarını söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesinden bir heyetin kısa sürede Yomra'ya geleceğini ifade eden Bıyık, "Yomra'mıza sadece bir iki araçlık katkı almanın değil, uzun süreli bir iş birliği gerçekleştirenin çalışmasını yapıyoruz. İnşallah Yomra'mız bu işbirliğinden ciddi kazanımlar elde edecektir" dedi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273