banner164

Avrupa Birliği Trabzon'u Tanıdı

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ankara’da gerçekleşen Trabzon günler kapsamında yapılan organizasyonlarda protokol konuşmalarında ilginç bir anı yaşandı.

Avrupa Birliği Trabzon'u Tanıdı
banner232

Avrupa Birliği Trabzon'u Tanıdı

Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Ankara’da gerçekleşen Trabzon günler kapsamında yapılan organizasyonlarda protokol konuşmalarında ilginç bir anı yaşandı.
AB Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger eşi ile birlikte katıldığı açılışta konuşmasının ardından eşinde program için güzel temennilerinden bahsetti bu esnada program sunumunu yapan Bülent Uzunoğlu Elçin’in eşinin kulağına birşeyler söyledi 
Ardından büyükelçi ''Bize her yer Trabzon'' diye bağırınca törende renkli anlara sahne oldu. Bu sözlerden sonra vatandaşlar Türkiye'den önce Avrupa Birliği Trabzon'u tanıdı espirisi yaptı. 

Yıllardır şehri için gece gündüz çalışan Şehrimizin yetiştirdiği evladımız Bülent Uzunoğlu'na Şehrimiz için yapmış olduğu bu güzellik için teşekkür ediyoruz.
Şehrimiz adına yapılan tüm organizasyonlarda program sunumlarında ki muhteşem performansı ve başarıları ile göz dolduran Uzunoğlu'na başarılarının devamını diliyoruz.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273