banner230

Avrasya Pazarı'ndan Teşekkür

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantılarının 3’nci oturumu bugün Başkan Vekili Atilla Ataman'ın Başkanlığında gerçekleşti.

Avrasya Pazarı'ndan Teşekkür
banner232

Büyükşehir Belediye Meclisinde gündeme gelen Avrasya pazarı olarak yapılacak olan yerin 10 yıllığına ihale edilerek yeni sahiplerine kiralanması için Ak Parti,CHP,MHP ve İYİ Partili Meclis Üyelerinin verdiği oylarla yetki alındı. Trabzon Avrasya pazarının 30 yıllık bu makus talihini değiştirecek olan Pazarkapı mahallesi Mumhane mevkisinde yapılan “Yeni Yaşam Alanı” içinde Avrasya pazarı Esnafına da yer verilmesi 315 esnafı mutluluğa boğdu. 

Trabzon Avrasya Pazarı Esnafı Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Beşinci'ninde izlediği Meclis toplantısı sonrası Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti. 

Avrasya Pazarı Derneği Başkanı Muzaffer Beşinci teşekkür konuşmasına şöyle devam etti; 
Avrasya pazarımızın içinde bulunduğu bu projeyi verdikleri kabul oylarıyla taçlandıran Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin çok değerli üyelerine 

Ayrıca bu projenin hazırlanması sırasındaki her konuda ve sonrası ihale yetkisi alınması sürecinde bizlere yardımcı olan Genel Sekter Yardımcıları Gürcan BAŞAR ve Süleyman GÜN’e 

Avrasya pazarımızdaki 315 esnaf adına ayrı ayrı çok teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273