banner164

Aşkına Karşılık Bulamayan Genç Kendini Öldürmek istedi

KTÜ Fizik Bölümünde bulunan Amfide A.A isimli bir şahıs intihara kalkıştı. Amfide bulunduğu sırada elinde bulunan bıçağı ilk önce kendine sağlayan şahıs ardından bıçakla boynuna kesikler attı. Şahsın o durumunu gören diğer öğrenciler polise ve ambulans ekiplerine haber etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri A.A’ya ilk müdaheleyi olay yerinde yaparak hastaneye kaldırıldı. Şahısın Aşkına karşılık bulamadığı için , kız arkadaşı ile ayrıldığı için intihara kalkıştığı iddia edildi. Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen A.A’nın engelliler için bilet satışıda yaptığı bildirilirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Aşkına Karşılık Bulamayan Genç Kendini Öldürmek istedi
banner232

Aşkına Karşılık Bulamayan Genç Kendini Öldürmek istedi 

KTÜ Fizik Bölümünde bulunan Amfide A.A isimli bir şahıs intihara kalkıştı. Amfide bulunduğu sırada elinde bulunan bıçağı ilk önce kendine sağlayan şahıs ardından bıçakla boynuna kesikler attı.
Şahsın o durumunu gören diğer öğrenciler polise ve ambulans ekiplerine haber etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri A.A’ya ilk müdaheleyi olay yerinde yaparak hastaneye kaldırıldı.
Şahısın Aşkına karşılık bulamadığı için , kız arkadaşı ile ayrıldığı için intihara kalkıştığı iddia edildi.
Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen A.A’nın engelliler için bilet satışıda yaptığı bildirilirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160