banner277

Arif Gürsoy;Filistin Toprakları Gasp Edilemez

Türk Diyanet Vakıf-Sen Trabzon Şube Başkanı Arif GÜRSOY’un sözde Yüzyılın Planı adıyla açıklanan Ortadoğu Barış Planı ile ilgili açıklaması:

Arif Gürsoy;Filistin Toprakları Gasp Edilemez
banner232

ABD Başkanı Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu ile birlikte sözde "Yüzyılın Planı" adını verdiği Ortadoğu Barış Planı'nı açıkladı.

Aslında açıklanan barış planı değil, Müslümanı yok etme, kan, savaş, ölüm ve vahşet planıdır.

Filistinlileri sürgün planıdır. Yıllardır masum insanları planlı bir şekilde vahşice katlettikleri gibi yeni katliamların planıdır.

Kudüs’te Müslümana yer olmamasının planıdır. Terör devleti olan İsrail’in bölgede tek güç hale getirilmesi planıdır. ABD ve İsrail emperyalizminin dünya ülkelerine bir dayatma planıdır.

Bu sözde planı açıklayanların, atalarından kendilerine kara bir miras olarak kalan yüzyılın şeytanlaşmış canilikleridir. Ortaçağdan kalma anlayışla Müslüman kanının içme ve işgal planıdır.

Bu hain kanlı plana karşı, Müslüman nüfusun çok olduğu ülkelerin yöneticilerini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti’nin gösterdiği hassasiyetin yarısı kadar tepki göstermelerini bekliyoruz.

Bu şeytani planı hazırlayanları tarih affetmeyeceği gibi, buna sessiz kalan ve destekleyenleri de asla ve asla affetmeyecektir.
​​​​​​​​​       Arif GÜRSOY

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273