banner164

Araklılı Asker Gençler Önce Şehit Kabrini Ziyaret Etti

Haber : Yurdanur Ayaydın www.trabzonhaber24.com Araklı da 97.3 tertip asker adayları güzel bir organizasyona el atarak hepsi bir araya gelerek etkinlik düzenledi.

Araklılı Asker Gençler Önce Şehit Kabrini Ziyaret Etti
banner264

 Araklılı Asker Gençler Önce Şehit Kabrini Ziyaret Etti 

Haber : Yurdanur Ayaydın www.trabzonhaber24.com  

Araklı da 97.3 tertip asker adayları güzel bir organizasyona el atarak hepsi bir araya gelerek etkinlik düzenledi. Burada oldukça duygulu anlar yaşayan asker adayları daha sonra Güneydoğuda Şehid düşen Jandarma onbaşı Sinan Hamza'nın kabrini, ziyarete giderek burada şehidin annesi AYŞE ve babası İsmial ile görüşüp kucaklaştılar.
Trabzon Araklıda Askerlik görevini yapacak 97.3 tertipler örnek uygulama 48 askerden 35’i Araklı kültür merkezinde bir araya geldi.Araklı da Şehidimizin Ailesine Ve Kabrine 97/3 tertipler Olarak Güneydoğuda Şehid olan askerimizin kabrine ziyaret Düzenledik Şehidimizin Annesinden Sancağı Teslim Aldık.dediler.
Araklı da son yılların en anlamlı etkinliklerinden biri olan askere uğurlama törenini gözyaşları ile izleyen aileler bu etkinliğin her yıl geleneksel olarak muhtarlıklar belediye ve kaymakamlık tarafından desteklenmesi gerektiğini belirttiler.
Asker Adayları Araklı sokaklarında konvoy halinde işte gezerek araklı halkını dikkatini çektiler.
Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2017, 19:33
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234