banner164

Araklı’da Koronavirüs İle Mücadelesi Devam Ediyor

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 (Yeni Koronavirüs) hastalığını önleme ve tedbir çalışmaları kapsamında Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi başkanlığında belediye daire amirlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Araklı’da Koronavirüs İle Mücadelesi Devam Ediyor
banner232

Virüse karşı özellikle ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Başkan Çebi durum değerlendirme toplantısı yaparak bilgi aldı.

Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 (Yeni Koronavirüs) hastalığını önleme ve tedbir çalışmaları kapsamında toplantı gerçekleştirdik. Araklımızın genelinde Trabzon Büyükşehir Belediyemiz ve Araklı Belediyemizce dezenfekte ve hijyen çalışmalarını başlattık. Özellikle bayanlar sosyal tesislerimiz, okullarımız, toplu taşıma araçlarımız, taksiler, duraklar ve ortak kullanım alanlarında çalışmalar aralıksız devam edecek. Vatandaşlarımızın yetkili merciler tarafından yapılan açıklamaları ve duyuruları takip etmelerini ve bunlara harfiyen uymalarını rica ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 22:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273