banner164

Araklı’da HES Patladı 2 Kişi Kayıp 1 Yaralı

Trabzon’un Araklı İlçesinde resmen felaket yaşandı.Araklı Yeşilyurt Mahallesinde bulunan bir HES’in borusu patladı. Borunun patlaması sonrasında bölgede sel felaketi yaşandı. ÇALIŞMA YAPAN KAMYON DEREYE YUVARLANDI Sel sularına kapılan 2 kişinin kaybolduğu 1 kişinin yaralandığı bildirildi. Bölgede çalışmalara katılan Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait bir kamyonun ise dereye yuvarlandığı bildirildi. ARADAŞLARINI ARADI, 'BENİ KURTARIN' Kamyonda bulunan Belediye personelinin ise kolunun kırıldığı ifade edildi. Kurtarma ekiplerinin bölgeye hareket ettiği kaydedildi. Kolu kırılan şahıs telefonla arkadaşlarını arayarak, 'Beni kurtarın’ dediği ve hıçkırıklara boğularak ağladığı öğrenildi.

Araklı’da HES Patladı 2 Kişi Kayıp 1 Yaralı
banner232

Araklı’da HES Patladı 2 Kişi Kayıp 1 Yaralı 

Trabzon’un Araklı İlçesinde resmen felaket yaşandı.Araklı Yeşilyurt Mahallesinde bulunan bir HES’in borusu patladı. Borunun patlaması sonrasında bölgede sel felaketi yaşandı.
ÇALIŞMA YAPAN KAMYON DEREYE YUVARLANDI
Sel sularına kapılan 2 kişinin kaybolduğu 1 kişinin yaralandığı bildirildi. Bölgede çalışmalara katılan Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait bir kamyonun ise dereye yuvarlandığı bildirildi.
ARADAŞLARINI ARADI, 'BENİ KURTARIN'
Kamyonda bulunan Belediye personelinin ise kolunun kırıldığı ifade edildi. Kurtarma ekiplerinin bölgeye hareket ettiği kaydedildi.
Kolu kırılan şahıs telefonla arkadaşlarını arayarak, 'Beni kurtarın’ dediği ve hıçkırıklara boğularak ağladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 15:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273