banner164

AKUT, Ulu Önder Atatürk’ü arazi eğitiminde andı

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81’inci yıldönümünde Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı ile navigasyon eğitimi için bulundukları Trabzon’un Düzköy ilçesi Doğankaya mevkiinde andı.

AKUT, Ulu Önder Atatürk’ü arazi eğitiminde andı
banner232

AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı ile Trabzon, Rize ve Giresun ekiplerinden gönüllüler navigasyon pratik eğitimi için bu sabah Trabzon’un Düzköy ilçesi Doğankaya mevkiine gitti. Saat 09.05’te saygı duruşunda bulunan ve ardından İstiklal Marşı okuyan AKUT gönüllüleri, Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81’inci yıldönümünde andı.
AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, sevgi, şükran ve rahmetle andıklarını ifade ederek, “Aramıza yeni katılan gönüllülerimizin navigasyon eğitimleri için bu sabah Trabzon’un Düzköy ilçesindeydik. Atatürk’ü anma törenimizi yaylada gerçekleştirdik. AKUT olarak amacımız herkesin yardımına koşmak ve bayrağımızı dünyanın her yerinde gururla dalgalandırmaktır. Bu yönde eğitimlerimize ara vermeden devam ediyoruz” dedi.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273