banner164

Akçaabat'ta Bereket Çarşısı Açıldı

Haber: Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Akçaabat Kadın Kolları ve Akçaabat Belediyesi'nin Akçaabat Hanımlar Kültür Evinde ortaklaşa düzenlediği Bereket Çarşısı Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu,Ak Parti Akçaabat Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin ve Yönetim Kurulu ,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile törenle açıldı.

Akçaabat'ta Bereket Çarşısı Açıldı
banner232

Akçaabat'ta Bereket Çarşısı Açıldı 

Haber: Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com 

Ak Parti  Akçaabat Kadın Kolları ve Akçaabat Belediyesi'nin Akçaabat Hanımlar Kültür Evinde ortaklaşa düzenlediği Bereket Çarşısı Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu,Ak Parti Akçaabat Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin ve Yönetim Kurulu ,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile törenle açıldı. 

Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nun açılışını yaptığı ''Bereket Çarşısı '' 10 gün süre ile ihtiyaçlı ailelere hizmet verecek. Bereket Çarşısında Hiç Kullanılmamış giysilerin yanısıra kullanılmış ama çok temiz ütülü giyilmemiş giysilerde ihtiyaçlı ailelerle buluşturuluyor. Çarşıda hiç bir ürün para ile satılmıyor. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner233

banner260