banner277

Ak Parti Köprübaşı’nda Orhan Erdoğan’la Devam Kararı Aldı

AK Parti Trabzon'da ilçe kongrelerine devam ediyor.

Ak Parti Köprübaşı’nda Orhan Erdoğan’la Devam Kararı Aldı
banner232

Dün tek listeyle yapılan Maçka ilçe kongresinin ardından Yomra ilçe kongresi yapıldı.

Dün Maçka ve Yomra kongreleri gerçekleştirildi.

ORHAN ERDOĞAN TEK LİSTE 
Köprübaşı ilçesinde mevcut başkanı Orhan Erdoğan tek liste ile gidilen seçimde yeniden başkan oldu.
PROTOKOLDEN YOĞUN KATILIM
Pandemi tedbirlerinin alındığı kongreye, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Bölge Koordinatörü Polat Türkmen, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ,Bahar Ayvazoğlu, Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın ,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi ,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ak Parti Trabzon Başkan Yardımcıları Hasan Dilekoğlu, Uğur Aydın,Köksal Aygün ,Besire Çörekçi Arslan ,Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Atilla Ataman, Mehmet Karaoğlu,Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu,Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Ak Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali ve partililer katıldı. 

HAYDAR REVİ KONUŞMASINDA

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi kongrede yaptığı konuşmada AK Parti'nin yeni hedeflere emin adımlarla ilerlediğini belirterek "İnandığın Yolda Yürü sloganı ile başlatmış olduğumuz 7. Olağan Kongre sürecimiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun."dedi.  


Kongrede yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Revi "AK Parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik ruhu ile hareket ettiğimiz sürece aşamayacağımız engel yok. Her zaman dediğimiz gibi kongreler bir bayrak yarışıdır. Görevi biten, bayrağı bir diğer dava arkadaşımız teslim edecek ve emredersiniz komutanım diyerek düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye devam edecek. her zaman siz değerli teşkilat mensuplarımızla gurur duyuyoruz. Bizim davamızda durmak yok. Tek millet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak anlayışıyla; bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Kongremiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.  

AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Orhan Erdoğan yeniden görevine devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 13:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273