Ak Parti İl Başkan yardımcısı Dilekoğlu CHP İl Başkanı Güzide Uzun'u İstifaya Davet Etti

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu sosyal hesabından yapmış olduğu çağrı ile CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun'u İstifaya çağırırken İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli'yi de samimiyete davet etti.

Ak Parti İl Başkan yardımcısı Dilekoğlu CHP İl Başkanı Güzide Uzun'u İstifaya Davet Etti
banner232

Ak Parti İl Başkan yardımcısı Dilekoğlu CHP İl Başkanı Güzide Uzun'u İstifaya Davet Etti

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

  Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu sosyal hesabından yapmış olduğu çağrı ile CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun'u İstifaya çağırırken İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli'yi de samimiyete davet etti. 

HASAN DİLEKOĞLU ; 

Trabzon Valiliği tarafından yapılan açıklamada: “Cumhuriyet Başsavcılığımız talimatıyla yapılan güvenlik araştırması ve çalışması neticesinde, söz konusu şahsın CHP il yönetimi, İl Başkanı ve Milletvekilleri ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerdeki CHP Belediye Başkan adayları ile irtibatlı ve iltisaklı olduğu tespit edilmiştir.” denilmektedir. Bu durumda, “Bu sözü söyleyen kişiyi bizden tanıyan yok. Kim olduğunu araştırıyoruz.” diyen Güzide Uzun’un uzun uzadıya araştırma yapmasına gerek yoktur. Yapması gereken, ilişkili olduğunu bildiği halde kamuoyunu yanlış yönlendirmesinden dolayı istifa etmesidir.

Bu arada bir not da İP İl Başkanı Azmi Kuvvetli’ye:
Utanmadan, sıkılmadan milletin gözünün içine baka baka HDPKK ile ittifak yapıp, listelerine adaylarını yerleştirip, sırf Recep Tayyip Erdoğan’ı devirebilmek için her türlü İttifakın içinde yer alacaksın, Temelli’nin sözlerini yutacak sonra da kurduğunuz sistem bozulacak diye AK Parti’yi eleştireceksin. Biraz samimiyet lütfen!

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273