banner230

Ahmet Kurt Amasya Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Atandı

Ahmet Kurt Cumhurbaşkanlığının yayınladığı son kararname ile Amasya Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Atandı .

Ahmet Kurt Amasya Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Atandı
banner232


Trabzon Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili ilken Amasya Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Atanan Kurt vedasını bakın nasıl yaptı .
AHMET KURT ;
Atla Karakısrak yaylasından odun taşırken Allah nasip etti, sosyal hizmet uzmanı, üç hükümette başbakanlık müşaviri, 15 yıl ilçe belediye başkanlğı, daire başkanlığı ve vekaleten il müdürlüğü yaptık. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanımın tensipleriyle, isteğim doğrultusunda Amasya Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne asaleten atandım. Layık görenlere layık olmak ve kimsesizin kimi olmak asli görevimizdir. Trabzon'da hayallerimiz vardı. Bunların bir kısmını gerçekleştirmek nasip oldu. (Bir Çocuk Destek Merkezi, üç Sosyal Hizmet Merkezi açtık. Kuruma bir Yaz Yayla Kampı, bir Engelsiz Yaşam Merkezi arsası, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bağlısı 144 adet 1+1 daire, bugün itibariyla 120 odalık bağış tefriş malzemesi, bir halı saha, bakım sonrası rehberlik için dört daire kazandırdık.) Engelsiz Yaşam Merkezini ihale etme, il müdürlüğünü erişilebilir yere taşıma ve Trabzon Üniversitesine Sosyal Hizmet bölümü açılmasını sağlama hayallerimiz kaldı. Özellikle zorda olana merhem olmuş, dua alabilmiş isek ne mutlu... Herşeyi mesai arkadaşlarımla yaptık. Eser onlarındır. Trabzon bağımız bakîdir. İnşallah benzer güzel hizmetleri de Şehzadeler şehri Amasya'mızda yapmak nasip olur. Görevimize vesile olan herkese teşekkür ederim. "İnsan faydalı olmalı insanlara, yoksa kalabalık etmemeli bu dünyada..."

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 08:42
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273