banner164

15 Gündür Kayıp Kızın Sürmene’de Cesedi Bulundu

15 Gündür Kayıp Kızın Sürmene’de Cesedi Bulundu Haber:Ömer Altıntaş / Sinan Kanca www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene’de 15 Gündür ortadan kayıp olan Sürmene Sağlık Meslek Lisesi Öğrencisi Emel Aktaş’ın cesedine ulaşıldı. Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Emel Aktaş Sürmene Balıklı Mahallesi Limanı yanındaki dalga kıranda cesedine ulaşıldı.Emel Aktaş’ın cesedinin Liman kenarındaki T diye tabir edilen Dalga kıranın içerisindeki kayalara sıkıştığı görüldü. Emel Aktaş’ın cesedi Sürmene Belediyesinin iş Makinesi yardımı ile kayalıkların arasından çıkartıldı. Sürmene Emniyet Müdürlüğü geniş tahkikat başlattı . Emel Aktaş’ın aynı yerdemi boğulduğu yada başka yerdemi boğulup dalganın Balıklı Mahallesine Sürüklediği yapılan otopsi ve geniş tahkikat sonrası ortaya çıkacak. 15 Gündür kayıp olan Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi yapılan ilk işlemlerden sonra 112 Acil ekipleri ve polis kontrolünde Adli Tıp’a kaldırıldı .

15 Gündür Kayıp Kızın Sürmene’de Cesedi Bulundu
banner232

15 Gündür Kayıp Kızın Sürmene’de Cesedi Bulundu 

Haber:Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene’de 15 Gündür ortadan kayıp olan Sürmene Sağlık Meslek Lisesi Öğrencisi Emel Aktaş’ın cesedine ulaşıldı. 
Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Emel Aktaş Sürmene Balıklı Mahallesi Limanı yanındaki dalga kıranda cesedine ulaşıldı. Sürmene Emniyet Müdürlüğü geniş tahkikat başlattı . Emel Aktaş’ın aynı yerdemi boğulduğu yada başka yerdemi boğulup dalganın Balıklı Mahallesine Sürüklediği yapılan otopsi ve geniş tahkikat sonrası ortaya çıkacak. 15 Gündür kayıp olan Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi yapılan ilk işlemlerden sonra 112 Acil ekipleri ve polis kontrolünde Adli Tıp’a kaldırıldı . 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 18:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273