Vali Ustaoğlu, Turizm Tesisi Yatırımını Yerinde İnceledi

Vali İsmail Ustaoğlu, tarihî ve doğal güzellikleriyle Trabzon’un önde gelen turizm destinasyonlarından biri olarak nitelendirilen Köprübaşı/Kervan Yolu üzerinde inşası süren 50 yatak kapasiteli otelde incelemelerde bulundu.

Vali Ustaoğlu, Turizm Tesisi Yatırımını Yerinde İnceledi
banner232

Avilot mevkiinde yapımı büyük oranda tamamlanan ve bahar aylarında turizme kazandırılması planlanan oteli ziyaret eden Vali Ustaoğlu, girişimci Hasan Hüsnü Altıntaş’tan, yatırımları ve otelin açılışı sonrasına planladıkları faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Trabzon’un turistik açıdan bölgemizin hatta ülkemizin önemli çekim merkezlerinden biri olduğunu vurgulayan Vali Ustaoğlu, doğaya ve tarihî değerlere zarar verilmemesi koşuluyla, kentin turizmde daha iyi yerlere getirilmesi amacıyla proje üreten girişimcilere gereken desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Otel ziyareti sırasında İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu’nun, bölgedeki turizm faaliyetlerine ilişkin bilgiler aktardığı Vali İsmail Ustaoğlu’na, Köprübaşı Kaymakam Uğur Tutkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir ve Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın . 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273