TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya Trabzon'da Seyahat Acentaları İle Buluştu

Doğu ve Kuzeydoğu Anadolu toplantılarının ardından Karadeniz Bölgesi’ne gelen TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri, İhtisas Başkanları ve BTK Başkanlarından oluşan TÜRSAB Heyeti, Trabzon’da faaliyet gösteren seyahat acentalarıyla bir araya geldi.

TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya Trabzon'da Seyahat Acentaları İle Buluştu
banner232

TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya Trabzon'da Seyahat Acentaları İle Buluştu 

Doğu ve Kuzeydoğu Anadolu toplantılarının ardından Karadeniz Bölgesi’ne gelen  TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri, İhtisas Başkanları ve BTK Başkanlarından oluşan TÜRSAB Heyeti, Trabzon’da faaliyet gösteren seyahat acentalarıyla bir araya geldi. Bölgenin en önemli kültür miraslarından biri olan Sümela Manastırı’nı gezen kafile, daha sonrasında toplantıda buluştu. Toplantı kapsamında Firuz B. Bağlıkaya; TÜRSAB’ın çok yakında oluşturacağı yeni bir platform ile bölgelere özgü tüm ürünlerin ve turların seyahat acentaları arasında pazarlanacağı konusuna değindi. İç turizmi geliştirmeye yönelik olan bu projeden sonra yeni yasa hakkında da bilgilendirmeler yapan Bağlıkaya, bölge turizmiyle ilgili seyahat acentalarımızdan gelen talepleri dinledi. Toplantı sonrası bir açıklama yapan TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya şunları söyledi. 

TÜRSAB BAŞKANI FİRÜZ BAĞLIKAYA 
Doğu ve Kuzeydoğu Anadolu toplantılarımızın ardından Karadeniz Bölgesi’ne gelerek TÜRSAB Heyetimizle birlikte, Trabzon’da faaliyet gösteren meslektaşlarımızla buluştuk. Bölgenin en önemli kültür miraslarından biri olan Sümela Manastırı’nı gezerek, daha sonrasında toplantıda bir araya geldik. Toplantı kapsamında; TÜRSAB’ın çok yakında oluşturacağı yeni bir platform ile bölgelere özgü tüm ürünlerin ve turların seyahat acentalarımız arasında pazarlanacağı konusuna değindik. İç turizmi geliştirmeye yönelik olan bu projeden sonra yeni yasa hakkında da bilgilendirmeler yaptığımız ve taleplerini dinlediğimiz meslektaşlarımıza, toplantıya gösterdikleri katılımdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273