banner164

Turkuaz A.Ş & Hizmet- İş Görüşmesinde Mutlu Son 

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şirketlerinden olan Turkuaz Şirketi ve Hak-İş & Hizmet-İş Sendikası arasındaki işçi hakları iyileştirme görüşmeleri mutlu sonla bitti.

Turkuaz A.Ş & Hizmet- İş Görüşmesinde Mutlu Son 
banner232

Büyükşehir Belediyesi ,Turkuaz A.Ş & Hizmet- İş Görüşmesinde Mutlu Son 

Haber: Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şirketlerinden olan Turkuaz Şirketi ve Hak-İş & Hizmet-İş Sendikası arasındaki işçi hakları iyileştirme görüşmeleri mutlu sonla bitti. Haftalardır Genel Müdür seviyesinde devam etmekte olan Turkuaz Şirketi ve Hak-İş & Hizmet-İş Sendikası arasındaki Tolu İş Sözleşmesinde nihai görüşmeye Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu son noktayı koydu. Almış olduğumuz bilgilere göre Görüşme sonrasında TURKUAZ Şirketi çalışanları en az %18 en fazla % 20 fark alacaklar, ayrıca bunun yanında sosyal hakları ve daha bir çok konuda İşçi dostu bir anlaşma olduğu kaydedildi. 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şirketlerinden olan Turkuaz Şirketi ve Hak-İş & Hizmet-İş Sendikası arasındaki yürütülmekte olan olumlu görüşme sonrası günün anısına Hak-İş Hizmet İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı İsmail Hakkı Kaplan, Sendika Yönetim kurulu Üyeleri Şevket Çelik ve Yusuf Keskin ,TURKUAZ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na bir tablo hediye etti. Mutlu son sonrası Hak-İş & Hizmet -İş Sendikası İsmail Hakkı Kaplan kıssa bir açıklama yayınlayarak Turkuaz Sendikasına bağlı olarak çalışan İşçilerin haklarında İyileştirme yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na böyle teşekkür etti. 
İSMAİL HAKKI KAPLAN

Teşekkürler Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat ZORLUOĞLU;
TURKUAZ A.Ş.İle yürütmekte olduğumuz Toplu iş sözleşmesinde mutlu sona ulaştık. 
Sendikamız,Üyelerimiz ve Belediyemize hayırlı olsun.
TRABEL A.Ş.ve TRABSU A.Ş. İle Toplu iş sözleşmesi Görüşmelerimiz devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 09:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273