banner277

Trabzon Arsin OSB’de KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Toplantısı Yapıldı

Trabzon Arsin OSB’de KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı

Trabzon Arsin OSB’de KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Toplantısı Yapıldı
banner232

KOSGEB Trabzon Müdürlüğü ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda gerçekleşti.
Toplantıya Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, KOSGEB Trabzon Müdürü M. Mustafa Kurt, KOSGEB KOBİ Uzmanı Emirhan Emir, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı, Bölge Sanayicileri ve Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların çalışanları katıldı.
Toplantıda ilk olarak söz alan KOSGEB Trabzon Müdürü M. Mustafa Kurt yaptığı konuşmasında KOSGEB’in destekleri hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. KOBİ Uzmanı Emirhan Emir’ in sunumuyla devam eden toplantıda katılımcılara, KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.
Toplantıda söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Erkut Çelebi, devlet desteklerinin sanayiciler için önemine vurgu yaparak bu tarz toplantılarla sanayicileri bilgilendirmeye devam edeceklerini belirtti. Çelebi’ nin, toplantının gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkürlerini sunmasının ardından, toplantı son buldu.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273