banner277

Ortapedi Alanında Faliyet Gösteren Medikaller Alacak Sorununa Çözüm İstedi

İlimizde özellikle ortopedi alanında faaliyet gösteren medikal firma temsilcileri Trabzon il sağlık müdürlüğü destek hizmetler başkanı Dr. Erdem Şen’e ziyarette bulunarak sektörün sorunlarını ilettiler.

Ortapedi Alanında Faliyet Gösteren Medikaller Alacak Sorununa Çözüm İstedi
banner232

Firmalar alacaklarının vadesinin çoktan geçtiğini vadesinde alamadıkları alacakları yüzünden işlerini finansa edemez durumda olduklarını artık hizmet vermekte zorlandıklarını dile getirdiler. Düzgün bir hizmet verebilmek için vadesi gelmiş alacaklarının acilen ödenmesini ve sürdürülebilirliği olan bir ödemeler direktifinin uygulamaya konulması gerektiğini söylediler. 

YAŞANAN BU ZORLUKLARA KARŞI DEVLETİMİZİN BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BULMASI İÇİN TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN DESTEĞİNİ İSTEDİLER .

Dr. Erdem Şen karşılaşılan  güçlükleri aşma konusunda tüm gayretleri göstereceklerini söyleyerek sektör temsilcileri ne özverili çalışmaları için teşekkür etti. Ayrıca  yaşanan sorunların giderilmesi için gerekli görüşmeleri yapacağını belirtti.Sektör temsilcileri Dr. Erdem Şen e bu sıcak karşılama ve görüşme için teşekkür etti. Sorunların çözülmesi için en yakın zamanda tekrar bir arada olma kararı aldılar.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273