Fındık İhracatçıları durum değerlendirmesi yaptı

Fındık İhracatçıları durum değerlendirmesi yaptı Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu üyelerinin bir kısmı Trabzon’da bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar. Doğu Karadeniz İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen, “İhracatın Finansmanında Türk EXİMBANK” konulu sunumu öncesinde Trabzon Ticaret Borsası’nda Edip Sevinç’in başkanlığında bir araya gelen KFMİB yönetim kurulu üyeleri Mustafa Poyraz, Cem Şenocak ve Sebahattin Arslantürk, 1 Eylül’de başlayan 2018-2019 ihracat sezonun rakamlarını değerlendirdiler. Değerlendirmede ihracatta yaşanan sıkıntıların yanı sıra yeni pazarların oluşturulması ve fındık ihracatının arttırılması için yapılması gerekenler üzerinde de duruldu.

Fındık İhracatçıları durum değerlendirmesi yaptı
banner232

Fındık İhracatçıları durum değerlendirmesi yaptı
 
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu üyelerinin bir kısmı Trabzon’da bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.
 
Doğu Karadeniz İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen, “İhracatın Finansmanında Türk EXİMBANK” konulu sunumu öncesinde Trabzon Ticaret Borsası’nda Edip Sevinç’in başkanlığında bir araya gelen KFMİB yönetim kurulu üyeleri Mustafa Poyraz, Cem Şenocak ve Sebahattin Arslantürk, 1 Eylül’de başlayan 2018-2019 ihracat sezonun rakamlarını değerlendirdiler.
 
Değerlendirmede ihracatta yaşanan sıkıntıların yanı sıra yeni pazarların oluşturulması ve fındık ihracatının arttırılması için yapılması gerekenler üzerinde de duruldu.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273