banner164

Adnan Zengin'den Trabzon'daki STK Temsilcileri ve Daire Amirlerine Kınama

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde Daire Başkanlığı görevine getirilen Trabzon Eski İşkur İl Müdürü Adnan Zengin'den katılımın az oluşunu bakın şu cümlelerle kınadı.

Adnan Zengin'den Trabzon'daki STK Temsilcileri ve Daire Amirlerine Kınama
banner232

Adnan Zengin'den Trabzon'daki STK Temsilcileri ve Daire Amirlerine Kınama

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde Daire Başkanlığı görevine getirilen Trabzon Eski İşkur İl Müdürü Adnan Zengin İŞKUR Trabzon İl Müdürlüğünün, bu yıl düzenlenecek olan 8. Trabzon İstihdam Fuarı'nın lansamanına katılımın az oluşunu bakın şu cümlelerle kınadı. Trabzon Valiliği himayesinde Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün organize ettiği ve destekçileri arasında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın da (TTSO) bulunduğu 8. Trabzon İstihdam Fuarı, 11 – 12 Nisan tarihlerinde KTÜ Osman Turan Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
ADNAN ZENGİN 

Trabzonun "direk insana dokunan" tek ve en büyük organizasyonu 8.İstihdam Fuarı için aylarca hazırlık yapan Trabzon İŞKUR ekibini tebrik ediyorum.
Lansman toplantısına daha üst düzey katılım olmalıydı.
Emeğe saygı duymayanların, Stk ziyaretlerinde boy göstermeleri yerine;bir şehrin en büyük gündemi olması gereken İSTİHDAM'a öncelik tanımalarını beklerdim.
İş istemek için yanınıza gelenleri İŞKUR'a gönderin...!!!! 
Tebrikler arkadaşlar.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 22:45
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160