banner164

Yaylada Kardan Mahsur Kalanların İmdadına Sürmene Belediyesi Yetişti

Haber;Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon ve çevresinde erken bastıran Kar’dan dolayı İl ve İlçelerin yayla ile bağlantıları kesildi. Sürmene’ye bağlı Yaylalarda yaşamakta olan ve Kar nedeni ile mahsur kalan vatandaşların imdadına her zaman olduğu gibi Sürmene Belediyesi yetişti. Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’den Yaylada Mahsur kalanları kurtarmak için yardım isteyen Oylum Muhtarı Niyazi Akyasan’ın bu isteğini başkan üstün ivedilikle yerine getirilmesini isteyerek Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdi. Uzun uğraşlar sonucu Yaylada Mahsur kalan vatandaşlara ulaşan ekip Mahsur kalan Yaylacıları sağlıklı olarak kurtardı.

Yaylada Kardan Mahsur Kalanların İmdadına Sürmene Belediyesi Yetişti
banner232

Yaylada Kardan Mahsur Kalanların İmdadına Sürmene Belediyesi Yetişti 

Haber;Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon ve çevresinde erken bastıran Kar’dan dolayı İl ve İlçelerin yayla ile bağlantıları kesildi.

Sürmene’ye bağlı Yaylalarda yaşamakta olan ve Kar nedeni ile mahsur kalan vatandaşların imdadına her zaman olduğu gibi Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Sürmene Belediyesi yetişti.
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’den Yaylada Mahsur kalanları kurtarmak için yardım isteyen Oylum Muhtarı Niyazi Akyasan’ın bu isteğini başkan üstün ivedilikle yerine getirilmesini isteyerek Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdi.
Uzun uğraşlar sonucu Yaylada Mahsur kalan vatandaşlara ulaşan ekip Mahsur kalan Yaylacıları sağlıklı olarak kurtardı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 13:16
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160