ŞALPAZARI'NA BİLGİ EVİ YAPILIYOR

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurkız Şalpazarı'nda Arsayı hibe etti ,Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen Şalpazarı'na Bilgi evi Yaptırmayı kabul etti.

ŞALPAZARI'NA BİLGİ EVİ YAPILIYOR

REFİK KURUKIZ ARSAYI VERDİ  AV.HİLMİ TÜRKMEN BİLGİ EVİNİ YAPIYOR 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurkız Şalpazarı'nda Arsayı hibe etti ,Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen Şalpazarı'na Bilgi evi Yaptırmayı kabul etti. Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen Şalpazarı’na yaptıracağı “Bilgi Evi”nin projesini görücüye çıkardı. Başkan Türkmen, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın “Bilgi Evi” yapımı için bağışladığı arsanın bulunduğu bölgeye giderek incelemelerde bulundu. 

Bir yakınının cenazesine katılmak için memleketi Şalpazarı’na gelen Başkan Türkmen, akşam saatlerinde İstanbul’a hareket etmek için Trabzon Havaalanı’na giderken İlçe merkezine uğradı. Beraberindekilerle birlikte Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bulunduğu bölgeye giden Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, “Bilgi Evi” adı altındaki “Kültür Merkezi Projesi” ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Türkmen 4,5 kat olarak inşa edilmesi planlanan “Bilgi Evi”nde; nikah salonu, derslikler, konferans salonu, kütüphane ve okuma salonu, spor salonu gibi bölümler olacağını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 23:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273