SAĞIROĞLU ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu belediyenin makine parkını güçlendirmek için Ankara’ya çıkarma yaptı.

SAĞIROĞLU ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTI

 BAŞKAN SAĞIROĞLU ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI...

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu belediyenin makine parkını güçlendirmek için Ankara’ya çıkarma yaptı. Başkan Sağıroğlu Ankara’da Trabzon Milletvekilleri başta olmak üzere, İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ile görüşmeler gerçekleştirdiğini belirtti. Başkan Sağıroğlu yaptığı açıklamada, “Araç parkımızda eksiklerimiz vardı. Bunun için meclisimizde gerekli kararı aldık. Araç parkımıza 2 adet greyder, 1 ekskavatör, 1 lastikli kepçe ve 4 kamyon kazandırmak için uğraş veriyoruz. En kısa zamanda iller bankası genel müdürlüğünden gerekli olan krediyi çıkartıp, iş makinalarımızı ve kamyonlarımızı makine parkımıza kazandıracağız. Ayrıca Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ)kentsel dönüşüm projemizle ilgili olarak hak sahiplerine ödenecek 2. ödenek için talepte bulunduk. Vatandaşımıza hizmet noktasında çalışmalarımız devam ediyor" dedi. 

İBRAHİM SAĞIROĞLU ;“SOYLU’YU BAKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ”

Öte yandan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıklayacağı Bakanlar kurulunu da merakla beklediğini belirten Başkan Sağıroğlu, “Milletvekilimiz Sayın Süleyman Soylu’nun bakan olmasını istiyoruz. Soylu’nun ismini Bakanlar kurulu listesinde görmekten büyük onur duyacağız. Trabzonumuz için büyük şanstır. Ülke genelinde ve Trabzonumuzda çok güzel hizmetlere imza atar” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 20:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273