OF'TA YÜREKLER YANDI MHP VE AKP TAM KADRO CENAZEDE İDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Of bu gün yangın yeri gibi idi Of Sıraağaç Mahallesi ve Çakıroğulları Ailesinin Yürekleri yandı dile kolay bir Aile Komple Trafik Kazasında Öldü ve Trabzon Siyaset Dünyası bu cenazelerde bir araya geldi.

OF'TA YÜREKLER YANDI MHP VE AKP TAM KADRO CENAZEDE İDİ

 OF'TA YÜREKLER YANDI MHP VE AKP TAM KADRO CENAZEDE İDİ 

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 

CENEYE TBMM BAŞKAN VEKİLİ KORAY AYDIN KATILDI 
Trabzon Of bu gün yangın yeri gibi idi Of Sıraağaç Mahallesi ve Çakıroğulları Ailesinin Yürekleri yandı dile kolay bir Aile Komple Trafik Kazasında Öldü ve Trabzon Siyaset Dünyası bu cenazelerde bir araya geldi. Trabzon Of İlçesi Sıraağaç Mahallesinde Cuma  Namazına Müteakip Kılınan Cenaze Namazları kılınan Merhum ve merhumelerin cenazeleri Aile Kabristanlığında defnedildi. Samsun'da  Yahya Mırız ’nin yönetimindeki 34 FC 2567 plakalı TIR ile çarpışmış. Kazada otomobil sürücüsü Orhan Turan ile eşi Hülya Turan, annesi Fatıma Turan ve oğlu Nazım Turan vefat etmişti. 
MHP Ortahisar Belediye Meclis Üyesi MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu'nun da Halasının Kızı olan Aile Komple Ölmüştü. Of'taki Cenazeye TBMM Başkan Vekili Koray Aydın,AK Parti Milletvekili Süleyman Soylu,MHP Milletvekili Adayları Yavuz Aydın,Hüseyin Örs,Ak Parti Millet Vekili Adayları Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, MHP İl Başkanı Muammer Demeli ,Of Belediye Başkanı Salim Saralioğlu,MHP Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Ali Sağıroğlu,MHP Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar ,MHP Trabzon İl Başkan Yardımcıları ,Ak Parti Trabzon İl Yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 15:46
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273