banner277

Mucitler Rize'de buluştu !

Rize Belediyesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenen ‘Yerel ve Akademik Mucitler Buluşuyor’ çalıştayı İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Mucitler Rize'de buluştu !

Çalıştaya Rize Valisi Ersin Yazıcı, Garnizon Komutanı Jd. Kd. Alb. İsmet Cansaran, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, RTE Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Belediye Başkan Yardımcıları, Rektör Yardımcıları, mucitler ve vatandaşlar katıldı.

Çalıştayda açılış konuşması yapan RTE Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, “Üniversitemiz ve Rize Belediyemizin ortaklaşa düzenlemiş olduğu bu çalıştay bir kaç noktada önem arz etmektedir. Her şeyden önce bu faaliyet akademik çevre ile yerel anlamda bir takım faaliyetler yapan, bir takım buluşlar ortaya koyan siz değerli katılımcıları bir araya getiren bir etkinliktir. İşin teoriğini yapanlarla pratiğini yapan insanların bir araya gelmesinin zor olmuş olduğunu görüyoruz. Rize Belediye Başkanımız sayın Prof. Dr. Reşat Kasap’a ve onun şahsında belediye çalışanlarına vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 00:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273