banner277

DERNEKPAZARI BELEDİYESİ İLK GÜNDEN TÜM YOLLARI AÇTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Dernekpazarı Belediyesi en çalışkan en başarılı Belediye olarak tarihe geçti . Dernekpazarı ilçesine yağan kar aynı gün tüm mahalle yolları dahil kardan temizlenerek ulaşıma açıldı.

DERNEKPAZARI BELEDİYESİ İLK GÜNDEN TÜM YOLLARI AÇTI

 DERNEKPAZARI BELEDİYESİ İLK GÜNDEN TÜM YOLLARI AÇTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com
 
Trabzon Dernekpazarı Belediyesi en çalışkan en başarılı Belediye olarak tarihe geçti . Dernekpazarı ilçesine yağan kar aynı gün tüm mahalle yolları dahil kardan temizlenerek ulaşıma açıldı. 

Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık Bölgemize yağan yoğun şekildeki kar Belediyemize ait iş makineleri tarafından aynı gün içinde ekip çalışmamızla beraber temizlenmiş oldu . Başkan Aşık Kar yağmaya başladığı ikinci gün de yine Dernekpazarı Belediye Ekibimizle beraber hiç uyku uyumadan 14 Mahalle Yolumuzu ve ara yolları gün içerisinde açarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk .

Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık Dernekpazarı halkını ve Bölge halkını uyararak önümüzdeki günlerde yoğun şekilde gelecek olan sıcak hava akımı bölgemizde yağmış olan Çok Miktarda karın aynı anda erimesine ve sel ve heyelan tehlikesi yaratmasına karşın mal ve can güvenliği için önlem alınmasını istedi. 
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 23:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273