banner277

AŞIRI BUZLANMAYA VE DON'A DİKKAT !!!

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon ve Blgesinde Yeni Yılla beraber yağan aşırı kar sonrası Karayolunda bu akşam saati yaşanan yılın en soğuk gecesi nedeni ile buzlanmaya dikkat çekildi.

AŞIRI BUZLANMAYA VE DON'A DİKKAT !!!
AŞIRI BUZLANMAYA VE DON'A DİKKAT !!!
Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon ve Blgesinde Yeni Yılla beraber yağan aşırı kar sonrası Karayolunda bu akşam saati yaşanan yılın en soğuk gecesi nedeni ile buzlanmaya dikkat çekildi. 

Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlı araçlar ve Bölge Trafik ekipleri sürekli olarak Seyir halindeki Otomobilleri ve Kamyonları Anonsla 
beraber uyararak karlanma ve Buzlanmaya karşı uyarıyorlar. Trabzon Devlet Karayolu Üzerinde özellikle Viyadükler,Köprülü Kavşaklar,Tüneller ve Hemzemin geçitlerde gizli buzlanma uyarısı yapılmakta. 

Karayollarına bağlı ekipler, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ,Ortahisar Belediyesi ekipleri Buzlanma öncesi Cadde ve sokaklarda Sülüsyon ve Tuzlama çalışması yapmaya devam ediyorlar . 

SÜRMENE VE YOROZ BURNUNA DİKKAT 
Her yıl kar yağışı sonrası gizli buzlanmanın yaşandığı Sürmene'deki Köprülü kavşak ve Hastahane altı ile Karacehennem diye tabir edilen Aşağı Çavuşlu mahallesi ile Akçaabat Yoroz Burnu'nda Önlem alınması mal ve can güvenliği için acil gerekli .
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 17:55
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273