banner277

Akçaabat Kar'dan Temizleniyor

Yoğun kar yağışı nedeniyle Akçaabat ilçe merkezinde ve Mahallelerde kardan kapanan yollar ,üst geçitler ve yaya kaldırımları Akçaabat belediyesi ekiplerince temizlenirken yol açma çalışmaları da gece gündüz demeden devam ediyor.

Akçaabat Kar'dan Temizleniyor
banner232

AKÇAABAT BELEDİYE ZABITASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Akçaabat Belediyesi Zabıta ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle evine gitmekte zorluk çeken bir anneye yardım ederek anne ve çocuklarının evine ulaşmasına yardımcı oldu.
AKÇAABAT BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI 

Akçaabat Belediye Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim'in talimatı ile ,Sokak hayvanlarının ve kuşların yaşamlarını devam ettirebilmeleri için şehrin muhtelif yerlerine belediye ekiplerimiz tarafından yiyecekler bırakıldı.Yüksek kesimlerde ve kırsaldaki sokak hayvanları için vatandaşlarımızın da yardım eli uzatmalarını ve yiyecek bırakmalarını rica ediyoruz.

AĞAÇLARDA BİRİKEN KARLAR BAŞKAN EKİM VE BAŞKAN YARDIMCISI TARAFINDAN TEMİZLENDİ
Yoğun kar yağışı nedeniyle ağaçlarda biriken kar Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir,Akçaabat Belediyesi çalışanları tarafından böyle temizlendi. Başkan Ekim temizlik sonrası  ağaçların ve dallarının koparak kırılmasına neden oluyor. Dünyamızın akciğerleri ağaçların kırılmaması için el birliği ile biriken karları silkeleyim.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273